• Witamy na naszej stronie

Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.

• #Laboratoria Przyszłości

Aktywności podjęte podczas zajęć z uczniami z wykorzystaniem sprzętu otrzymanego z programu "Laboratoria Przyszłości" w naszej szkole w pierwszym okresie roku szkolnego 2023/2024. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

• Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

23 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole „Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich”. Była to okazja, aby przyjrzeć się zainteresowaniom czytelniczym uczniów oraz odwiedzić szkolną bibliotekę. Na każdego czytelnika czekała kolorowa zakładka do książki. W tym dniu bibliotekę szkolną odwiedzili niemal wszyscy uczniowie obecni w szkole.

• Warsztaty z udzielania pierwszej pomocy

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy, które zorganizowała Pani Katarzyna Jonik wraz z klasą 8. Byliśmy świadkami wielu scen i przykładów z życia. Uczniowie przybliżyli sobie sposób postępowania w przypadku osoby nieprzytomnej, która oddycha lub nie oddycha oraz ćwiczyli np. ułożenie poszkodowanego w pozycji bocznej bezpiecznej, resuscytację oraz chwyt Rauteka i Heimlicha. Dziękujemy za cenne wskazówki, które mogą się przydać każdemu w codziennym życiu!!!

• ,,Sztuka emocji

"W miesiącu marcu towarzyszył nam spokój. To on był tematem głównym tego miesiąca. Największy spokój czujemy gdy potrafimy radzić sobie z emocjami i o nich otwarcie mówić dlatego ćwiczyliśmy to wspólnie grając w kalejdoskop emocji. Zajęcia odbywały się przy muzyce relaksacyjnej, która dala nam poczucie jeszcze większego spokoju.

• MARATON CZYTELNICZY

W siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej 16 kwietnia odbyła się II edycja Powiatowego Maratonu Czytelniczego. Uczestnicy prezentowali prozę Kornela Makuszyńskiego.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Weronika Nowak z kl. V, Justyna Bukowiec z kl. VII i Dominika Pławecka z kl. VIII.

Czwartek 25.04.2024