• GANG MOCNIAKÓW

• Uczniowie klas młodszych naszej szkoły już kolejny raz biorą udział w programie ,, Szkolne Przygody Gangu Mocniaków ‘’. Poznali tegorocznych bohaterów oraz ich przygody. Dzieci otrzymały dzienniczki kulinarne z informacją jak należy prawidłowo się odżywiać, aby nasz organizm dobrze funkcjonował. Poznały prawidłową i zbilansowaną dietę, zgodnie z zasadami talerza zdrowego żywienia.

• ,, Ruch to zdrowie ‘’

• Słoneczna jesienna pogoda zachęcała nas do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Ćwiczenia gimnastyczne wykonywaliśmy w ciszy leśnej. Drzewa posłużyły nam jako przybory gimnastyczne. Było zdrowo, miło i przyjemnie. Z pewnością jeszcze nie raz powtórzymy nasze zajęcia innowacyjne.

• Kiermasz książek

• W dniach od 02 do 10 listopada serdecznie zapraszamy na kiermasz książek w naszej szkole. Wszystkie książki są nowe, pięknie wydane, w bardzo atrakcyjnych cenach ! Każdy znajdzie coś dla siebie. Dochód ze sprzedaży książek zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły.